سوالات متداول

پستچی

۱- قبل از ارسال هدیه، به تحویل گیرنده اطلاع داده میشه؟
فکر کن ٪۱ اطلاع بدیم! این که دیگه اسمش سورپرایز نیست. ما به هیشکی نمیگیم شما هم نگید که حسابی سورپرایز بشن، اما اگر خودتون دوست داشته باشید که اطلاع داشته باشن این دیگه قضیه اش فرق می کنه که در اینصورت یا خودتون بهشون اطلاع میدید یا اینکه به ما میگید ما هماهنگ می کنیم.
۲- اگه هدیه ارسال بشه و کسی منزل حضور نداشته باشه چکار می کنید؟
میشینیم جلو در گریه می کنیم :)) قطعا که بیخیال نمیشیم و تا هدیه رو تحویل ندیم ول کن نیستیم هی میریم و میاییم تا پیداشون کنیم و با شما هم تماس میگیریم و باهاتون هماهنگ می کنیم که چه اقدامی کنیم ولی خب بالاخره که میان خونه شما ساعتش رو به ما میگید ما دوباره میریم که سورپرایزشون کنیم. البته تا ۲بار اینکار رو انجام میدیم بعدش با هماهنگی خودتون تحویل مطمئن ترین شخصی که خودتون میگید میدیم.
۳- چند روز قبل باید سفارشمون رو ثبت کنیم؟
برای تهران و کرج تحویل روز داریم. اگر تا تحویل هدیه تون کمتر از ۷ ساعت زمان مونده باشه حتما و حتما باهامون تماس بگیرید که خدای نکرده اشتباهی رخ نده شمارمون رو هم که یادتون نرفته (اصلا ذخیره اش کنید توو گوشیتون که همیشه داشته باشیدش)شماره تماس 0098۹۱۰8۵۲۱۲۰۳. برای بعضی از هدیه هاتون که نیاز هست ما خرید خاصی داشته باشیم بهتره که ۲ روز جلوتر ثبت کنید سفارشتون رو که ما زمان کافی برای برنامه ریزی داشته باشیم. سفارش هدایای مربوط به شهرهای دیگه هم باید حداقل 3 روز قبل از زمان تحویل ثبتش کنید.
۴- هدیه ها فقط واسه تهران هستش یا بقیه شهرها رو هم پوشش میدید؟
اولویتمون تهران و کرج و قزوین هستش و شهرهای اطرافش ولی خب بعضی از شهرها رو هم پوشش میدیم مثل یزد و اصفهان و شیراز و تبریز و شهرهای شمالی اگر شهر دیگه ای مد نظرتون بود باهامون تماس بگیرید میتونیم با هم یه تصمیمی بگیریم.
۵- اگه پیام تبریک داشته باشیم چکار کنیم؟
۳حالت داره: اول اینکه بهتره دست خط خودتون باشه، شما میتونید متنی که دوست دارید رو با خط قشنگ خودتون بنویسید ما همون رو پرینت می گیریم و میدیم بهشون، تازه ما یه کارایی هم بلدیم که عین دست خط خودتون باشه انگار خود خودتون نوشتین. دومین حالت هم اینکه متنتون رو برای ما میفرستین ما پرینت میگیریم یا سومین حالت که ما با خط خودمون می نویسیم و تحویل میدیم.
۶- حتما باید پرداختمون با پی پال باشه؟
فعلا بله فقط با پی پال میشه ما با همینش هم توو ایران با مشکل مواجه هستیم انشالا همه چی درست بشه درگاه های دیگه هم میذاریم. فعلا شرمندتونیم.
۷- اگه هدیه دیگه ای بخواهیم چکار کنیم؟
هیچی، بیایید برامون توو لیست دلخواه فرمش رو پر کنید ما هم بهتون میگیم که میتونیم براتون تهیه اش کنیم یا نه به همین راحتی.
۸- از سورپرایز عزیزامون بهمون فیلم یا عکس میدید؟
بله که میدیم هر کدوم رو که خودتون انتخاب کرده باشید، فکر کن ما فیلم یا عکس نگیریم مگه میشه مگه داریم اصلا!
۹- میشه بهمون همون موقع زنگ بزنید ما هم خوشحال شیم؟
بله که میشه چی از این بهتر که اون لحظه همه خوشحال باشن، اگه اختلاف ساعت نداشته باشیم یا اگه هم داریم خودتون بیدارید و در دسترس هستین بهمون اطلاع بدید از قبل ما با شما تماس میگیریم.